Pn-Pt: 8-19 Sb: 9-14 Masz pytania? Zadzwoń telefon icon min+48 883 712 812 61 628 21 03

Previous Next Play Pause
1
loading...
  Aktualności firmowe
  Poradnik eksperta
  Polecane Produkty
A A A

Akumulatory Wrocław

Gdzie kupić akumulator?

Gdzie oddać akumulator? 

Jeśli nurtuje Cię chociaż jedno z powyższych pytań, pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź. Coraz częściej, aby znaleźć potrzebne informacje, korzystamy z wyszukiwarki internetowej. Na przykład pytamy: gdzie kupić akumulator? Dla takiej frazy otrzymamy kilka milionów odpowiedzi. Którą z proponowanych firm wybrać? Wybór jest naprawdę trudny. Można też popytać wśród znajomych, gdzie oni kupują akumulatory. To znacznie zawęzi wybór, ale za to uzyskane informacje będą wiarygodne. A przynajmniej bardziej wiarygodne niż komentarze przypadkowych użytkowników sieci. Możemy też rozważać, czy lepiej kupić akumulator w dużym sklepie sieciowym, czy może w małym lokalnym sklepiku? My dzisiaj chcemy zaproponować Wam coś pomiędzy. Polecamy, sprawdzone przez setki klientów, dwa sklepy z akumulatorami we Wrocławiu.

 Oba należą do sieci sprzedaży Dostawcy Prądu. Jest to duża sieć lokalnych sklepów, które specjalizują się w sprzedaży:

 • akumulatorów do różnorodnych zastosowań,
 • prostowników samochodowych,
 • ładowarek do akumulatorów,
 • przetwornic napięcia prądu.

Pierwszy wrocławski sklep sieci Dostawcy Prądu powstał kilka lat temu w dzielnicy Wrocław Psie Pole. Dokładny adres to ulica Sułowska 32A. Drugi mieści się w dzielnicy Wrocław Krzyki na ulicy Orzechowej 2A. W obu punktach, po dokonaniu zakupu, można oddać stary akumulator.

 

Czy warto kupować akumulatory w sklepach sieci Dostawcy Prądu?

Oczywiście są wśród nas zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy sklepów sieciowych. Jednak w przypadku sieci Dostawcy Prądu mówimy o specjalistycznych sklepach z akumulatorami oraz  związanymi z nimi akcesoriami. Duża liczba sklepów zaopatrywanych przez sieć sprawia, że oferta towarowa jest bardzo bogata. Jest także dostosowana do potrzeb lokalnych klientów. Zarówno dużych miastach takich, jak:

 • Wrocław,
 • Poznań,
 • Gdańsk,
 • Warszawa,

A także tych nieco mniejszych, jak na przykład: Kalisz, Włocławek, czy Leszno. Również charakterystyka regionu reguluje zapotrzebowanie na różne typy akumulatorów. Czego innego poszukują mieszkańcy terenów rolniczych, terenów uprzemysłowionych, a jeszcze inne potrzeby mają mieszkańcy aglomeracji. Wszystkie te potrzeby można zaspokoić dzięki współpracy w ramach sieci sprzedaży Dostawcy Prądu. Wrocławskie sklepy, które należą do tej sieci, posiadają bardzo bogatą ofertę towarową. Ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb swoich klientów. A zatem odpowiedź na postawione pytanie brzmi: Tak.

 

Duży wybór akumulatorów we Wrocławiu

sklep z akumulatorami Wrocław Sułowska 32A wewnątrzW dzisiejszych czasach akumulatory znajdziemy praktycznie wszędzie. Począwszy od dziecięcych zabawek, przez samochody i motocykle po systemy zasilania awaryjnego, systemy zasilania sygnalizatorów drogowych oraz w coraz bardziej popularnych przydomowych systemach solarnych. Trudno jest wymienić wszystkie możliwe zastosowania. Ponadto na polskim rynku dostępne są dziesiątki marek akumulatorów z całego świata. Są to baterie wyprodukowane w różnych technologiach i dla bardzo różnorodnych zastosowań. Taka rozmaitość towaru sprawia, że wyeksponowanie wszystkich dostępnych modeli w sklepie jest po prostu niemożliwe. Jednak przynależność do sieci sprzedaży Dostawcy Prądu sprawia, że w każdej chwili dany sklep jest w stanie sprowadzić dla klienta potrzebny akumulator. Czy to z innego sklepu, czy wprost z magazynu głównego. Dostawa realizowana jest zazwyczaj w ciągu 48 h (w dni robocze). A bardzo często zdarza się, że akumulator jest już na miejscu następnego dnia. W ofercie sklepów Akumulatory Wrocław znajdują się produkty wykonane w technologii:

 • kwasowo-ołowiowej,
 • akumulatory żelowe,
 • akumulatory AGM,
 • akumulatory EFB,
 • akumulatory litowo-jonowe.

Wspomniane sklepy oferują akumulatory popularnych marek: Exide, Centra, Varta, Bosch, Trojan. Jednocześnie są otwarte na nowości branżowe z całego świata. W ich asortymencie znajdziecie produkty takich brandów jak: Fullriver, Fullbat, Tuborg, Duracell. Są to producenci uznawani na całym świecie od dziesiątek lat, a w Polsce ich produkty są dostępne od kilku. Te marki odkryła dla nas firma Akumar S.C., która zajmuje się ich dystrybucją. Oczywiście wymienione wyżej nazwy to tylko część bogatej oferty sklepów Akumulatory Wrocław. Pełną ofertę możesz poznać dzwoniąc do sklepu:

Sklep I  ul. Sułowska 32A  ☎️ 790 339 379

Sklep II  ul. Orzechowa 2A  ☎️ 790 330 435

lub odwiedzając stronę sklepu internetowego 🛒 .

 

Tani akumulator?

Ceny akumulatorów są zróżnicowane i zależą od:

 • rodzaju akumulatora,
 • jego wielkości,
 • technologii, w jakiej został wyprodukowany.

W ofercie wrocławskich sklepów sieci Dostawcy Prądu znajdziecie zarówno tani akumulator, jak i ten z górnej półki.

Duża różnorodność asortymentu sprawia, że czasami trudno wybrać właściwy model akumulatora. Trudno też wybrać dobrze kierując się ceną i własnymi przyzwyczajeniami.  Wtedy z pomocą przychodzą doradcy klienta. Pomogą dobrać akumulator właściwy pod względem pojemności  i rozmiarów dla danego pojazdu. Zaprezentują nowości, które pojawiły się na rynku. Zaproponują różne warianty w zakresie ceny, technologii produkcji, czy producenta. Pozostawiając klientowi możliwość dokonania ostatecznego wyboru. Na życzenie klienta pomogą wymienić akumulator w samochodzie oraz zutylizować starą baterię.

 

Ładowarki, Prostowniki Wrocław

Wspomniane wcześniej sklepy prowadzą sprzedaż akcesoriów akumulatorowych. Wśród nich znajdują się urządzenia takie jak:

 • prostowniki z rozruchem,
 • ładowarki automatyczne z funkcją podtrzymania i konserwacji,
 • power banki,
 • urządzenia rozruchowe (popularne boostery),
 • kable rozruchowe,
 • mierniki i testery akumulatorów.

Eksperci ze sklepów podpowiedzą jak dbać o akumulator. Pomogą dobrać ładowarkę lub prostownik adekwatny do potrzeb klienta.  Spośród ładowarek i prostowników do samochodu mamy do wyboru takich producentów, jak: Tuborg, Reco, Lotus, Victron, CTEK, Deca, Ferve.

 

Przetestuj akumulator | Wrocław

Przez cały rok sklepy świadczą usługę  bezpłatnego testu akumulatora. Badanie obejmuje:

 • sprawdzenie stanu akumulatora (poziom naładowania, ewentualne uszkodzenie cel),
 • diagnostykę układu ładowania,
 • zdiagnozowanie układu rozruchowego (w szczególności alternatora).

Jeśli w przyszłości chciałbyś samodzielnie diagnozować swoje akumulatory koniecznie zapytaj o testery akumulatorów. Więcej informacji na temat tego typu urządzeń znajdziesz też pod adresem: sklep.prostowniki-akumulatory.pl

 

Polska sieć sklepów Dostawcy Prądu Wrocław

Nie bez znaczenia pozostaje w obecnej sytuacji fakt, że Dostawcy Prądu, to polska sieć dystrybucji akumulatorów. Sklepy, które ją tworzą mieszczą się w kilkunastu województwach, w kilkudziesięciu polskich miastach. Dają zatrudnienie dziesiątkom ludzi związanym ze sprzedażą bezpośrednią. A także pośrednio setkom Polaków zatrudnianych przez producentów, których fabryki znajdują się na terenie Polski.

W tych sklepach kupisz: akumulatory, ładowarki, prostowniki. Produkty wykonane w różnych technologiach  przez znanych producentów. W ich ofercie znajdziesz:

 • akumulatory samochodowe,
 • akumulatory do skuterów i motocykli,
 • akumulatory do aut ciężarowych,
 • akumulatory głębokiego rozładowania,
 • akumulatory do kosiarek,
 • akumulatory do łodzi i kamperów,
 • akumulatory do maszyn budowlanych,
 • akumulatory do maszyn czyszczących, sprzątających i podnośników koszowych,
 • akumulatory do pojazdów zabytkowych.

Zapraszamy mieszkańców Wrocławia i okolic do odwiedzenia sklepów stacjonarnych.

 

Akumulatory Wrocław

Kontakt do sklepów Wrocław Sułowska 32 A Orzechowa2A

Wrocław Psie Pole

ul. Sułowska 32A

50-180 Wrocław

790 339 379

Wrocław Krzyki

ul. Orzechowa 2A

50-540 Wrocław

790 330 435

 

W wymienionych punktach odbierzesz akumulatory zamówione w największym w Polsce sklepie internetowym: sklep.prostowniki-akumulatory.pl

Akumulatory do łodzi
Akumulatory do maszyn czyszczących-sprzątających
Akumulatory Optima

Sklep z akumulatorami

Nasz sklep z akumulatorami oferuje dostęp do produktów najlepszych marek, takich jak Tuborg, Duracell, Optima, Varta, Bosch, Centra, Yuassa, Exide, Fullriver czy Odyssey. Stawiamy na odporność, solidność i wysoką jakość, dlatego naszym klientom oferujemy bezpłatny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowoczesne i wyróżniają się długą żywotnością, dlatego mamy pewność, że proponujemy naszym klientom tylko to, co najlepsze. Poszczególne modele różnią się od siebie mocą i parametrami, za to spełniają normy bezpieczeństwa i ekologii, a także posiadają niezbędne certyfikaty. Kupisz u nas m.in. akumulatory samochodowe, motocyklowe, do aut ciężarowych, łodzi, pojazdów zabytkowych, maszyn czyszczących, budowlanych, paneli fotowoltaicznych, kosiarek, maszyn rolniczych czy podnośników koszowych. Oferujemy również akumulatory do kamperów oraz trakcyjne do pojazdów elektrycznych. A to wszystko dostępne online oraz w sieci naszych sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce.

 

Sieć sklepów z akumulatorami

W całej Polsce posiadamy dwadzieścia cztery oddziały i nieustannie się rozwijamy. Nasz sklep z akumulatorami znajdziesz nie tylko w Warszawie w dzielnicy Bemowo czy Włochy, ale również w takich miastach jak Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Toruń, Szczecin, Kalisz, Konin czy Leszno. W każdym punkcie pracują wykwalifikowane osoby, które służą doradztwem, fachową opinią oraz pomocą. Posiadają niezbędną wiedzę z zakresu motoryzacji, dzięki czemu są w stanie dobrać odpowiedni produkt do potrzeb każdego klienta.

Akumulatory do motocykli marek Tuborg i Fullbat to jedynie część naszej bogatej oferty, ponieważ posiadamy największy wybór baterii do dwukołowców na polskim rynku. Znajdziesz u nas również sprzęty Yuasa, Exide oraz Varta. W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz urządzenia rozruchowe (booster), ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.